BieszczadyGo – mobilna informacja turystyczna

Stworzona przez młodego ustrzyckiego przedsiębiorcę aplikacja na smartfony to milowy krok w promocji i dostępności informacji dla turystów odwiedzających lub planujących podróż w Bieszczady.

W stale powiększającej się bazie informacji znaleźć można informacje na temat noclegów – z bezpośrednią możliwością rezerwacji on-line oraz kontaktem i nawigacją, gdzie zjeść – z bezpośrednią nawigacją do punktu, co zwiedzić – z krótkim opisem i zdjęciami oraz nawigacją do punktu.

W aplikacji znajdziemy również punkty usługowo-handlowe, stacje benzynowe, wypożyczalnie sprzętu sportowego oraz propozycje wydarzeń i imprez odbywających się w regionie. Wszystko to oczywiście z możliwością nawigowania do punktów.

Bardzo dużą zaletą aplikacji jest angielska wersja językowa, która dotyczy wszystkich zawartych w niej treści.

Ciekawą opcją są szlaki piesze i rowerowe, do których zaprowadzi nas nawigacja a podczas korzystania z nich możemy w każdej chwili sprawdzić czy znajdujemy się na wyznaczonej trasie i nie błądzimy.

Dla wygody użytkowników aplikacja przeczyta za nas treści w niej zawarte i w formie lektora przybliży nam wybraną informację w języku polskim lub angielskim.

Jak powiedział nam pomysłodawca i właściciel BieszczadyGo, aplikacja będzie się rozwijać w kierunku mobilnego niezbędnika bieszczadzkiego pełnego informacji ze wszystkich dziedzin związanych z turystyką i wypoczynkiem w Bieszczadach.

Do używania apki potrzebny jest smartfon z androidem lub IOS. W łatwy sposób ściągniemy ją za darmo poprzez stronę BieszczadyGo.

Info znajdziecie również tu

Żeby swobodnie korzystać z niej w terenie musimy mieć włączoną transmisję danych (lub być w zasięgu Wi-Fi) oraz mieć uruchomioną opcję ‚Lokalizacja’ w celu nawigowania.

Jak widać młodzi mieszkańcy Ustrzyk mają głowy pełne trafnych pomysłów a realizując je wpływają na rozwój i promocję naszego regionu w świecie nowoczesnych technologi i zmieniających się preferencji klientów.

 

Podobne wpisy