Szarotka ograła biało-zielonych.

W szóstej kolejce rozgrywek A klasy sezon 17/18 nasza drużyna rozegrała derbowy mecz z Szarotką Uherce. Tym razem przyszedł czas na pierwszą w sezonie przegraną biało-zielonych. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

Nasz rywal przed meczem zajmował 3 lokatę w tabeli, nasza drużyna była druga. Po tej kolejce sytuacja zmieniła się  się i Szarotka pozostała na 3 miejscu a my spadliśmy na miejsce 4. Obie drużyny zdobyły w 6 meczach po 13 punktów jednak to zawodnicy z Uherzec mają lepszy bilans bramkowy. Na czele tabeli Bukowianka, która w tej kolejce poległa na swoim boisku przegrywając 2:5 z LKS II Pisarowce. Drugie miejsce zajmuje drużyna Szarotki Nowosielce, a tuż za nami na miejscu 5 znajduje się klub z Czarnej.

Nasz kolejny rywal Victoria Pakoszówka zajmuje miejsce szóste, mecz rozegrany zostanie w Ustrzykach. O terminie poinformuję gdy tylko zostanie on ustalony.

Podobne wpisy