Tęczowa końcówka zwycięskiego meczu

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy drużynami MKS Bieszczady a Victoria Pakoszówka nie zapowiadała takich emocji. Dużo było walki, strzałów na bramki, które raz po raz mijały jej światło, lub lądowały w rękach dobrze spisujących się bramkarzy. Na przerwę drużyny schodziły z bezbramkowym wynikiem. Druga połowa choć też na początku obfitowała w niecelne podania i strzały na bramki to po samobójczym trafieniu obrońcy biało-zielonych kompletnie zmienił się obraz gry. Nasza drużyna, która miała świadomość sytuacji rzuciła się do odrabiania strat. Napór ustrzyckich zawodników przyniósł efekt w postaci rzutu karnego. Po jego wykorzystaniu gra stała się jeszcze bardziej zaciekła. Nie obyło się bez kartek dla jednej i drugiej drużyny, co w efekcie drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartki przyniosło osłabienie drużyny z Pakoszówki. Bieszczady raz po raz nękały bramkarza gości i choć ten spisywał się doskonale, musiał w końcu skapitulować w ostatnich sekundach meczu. Dzięki tej bramce nasza drużyna obroniła trzy punkty i wygrała spotkanie z wynikiem 2:1.

Zdobyte u siebie punkty pozwoliły awansować naszej drużynie na 1 miejsce w tabeli rozgrywek!

Drużyna Jawornika Czarna zremisowała spotkanie z Szarotką Uherce 1:1. Zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli.

Kolejne spotkanie biało-zieloni rozegrają w Bezmiechowej z lokalną drużyną Lotniarz Bezmiechowa.

 

Podobne wpisy