MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne i Jawornik Czarna z kolejnymi zwycięstwami.

Po ostatnim sukcesie biało-zielonych w meczu z Victorią Pakoszówka nasza drużyna nie zwalnia tempa i w 8 kolejce rundy jesiennej zwyciężyła na wyjeździe z drużyną Lotniarz Bezmiechowa. Po 90 minutach spędzonych na boisku przy mocno jesiennej aurze udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2. Trzy zdobyte punkty pozwoliły zachować pozycję lidera w tabeli rozgrywek. Wicelider tabeli Bukowianka Bukowsko rozgromiła drużynę LKS Długie 8:0.

Drużyna Jawornika Czarna również wyszła zwycięsko ze swojego pojedynku rozgrywanego przed własną publicznością. Stosunkiem bramek 2:0 pokonali oni drużynę Sanovia Lesko. W przypadku drużyny z Czarnej komplet punktów z dzisiejszego spotkania pozwolił awansować Jawornikowi na 3 miejsce w tabeli. Sytuacja ta może jednak ulec zmianie gdy poznamy zwycięzcę meczu Szarotka Nowosielce z drużyną Zgoda Zarszyn, który został odwołany z powodu złych warunków pogodowych i związanych z nimi problemami z murawą. W przypadku wygranej Szarotki, Jawornik zajmie 4 miejsce w tabeli co i tak daje awans o jedno miejsce do zajmowanego przed tą kolejką.

Za tydzień gwarantowane emocje. Drużyna Jawornika udaje się na wyjazd do Bażanówki zajmującej 12 miejsce w tabeli, natomiast w Ustrzykach przy Kolejowej czeka nas der klassiker! Lider MKS Bieszczady podejmą wicelidera Bukowiankę Bukowsko. Z niecierpliwością czekam na to spotkanie, które pozwoli jednej z tych drużyn odskoczyć punktowo od rywala z bezpośredniego sąsiedztwa w tabeli.

Niedziela 1 października godzina 15.3o wszyscy na stadion!!!

 

Podobne wpisy