Bramkowy popis liderów z Ustrzyk.

Ogromnym sukcesem gospodarzy zakończył się mecz na szczycie tabeli klasy A. Drużyna MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne pokonała Bukowiankę Bukowsko 5:1. Od samego początku spotkania biało-zieloni ruszyli do ataku co zaowocowało szybkim zdobyciem bramki na 1:0. Po 20 minutach spędzonych na boisku było już 2:0. Po uspokojeniu gry swoją sytuację wykorzystali goście strzelając bramkę na 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron na murawie „rządzili” już tylko zawodnicy klubu znad Strwiąża. Kolejne bramki padały z gry, z rzutu karnego oraz piękna bramka Ihora zdobyta z rzutu wolnego. Pod koniec meczu boisko opuścił wspomniany przed chwilą zawodnik z Ukrainy a przyczyną tego faktu była druga żółta kartka. Osłabieni gospodarze dalej napierali na bramkę gości i spotkanie zakończyli z 5 trafieniami na koncie tracąc przy tym tylko jedną bramkę. Zdobyte punkty pozwoliły odskoczyć od wicelidera tabeli. Różnica wynosi teraz 4 punkty i pozwala na spokojniej planować kolejne potyczki. Za tydzień drużynę znad Strwiąża czeka ciężki wyjazd do Nowosielec. Szarotka zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli rozgrywek klasy A.

Zupełnie w innych nastrojach swoje spotkanie kończyli zawodnicy Jawornika Czarna. Na wyjeździe w Bażanówce ulegli miejscowym Orłom 5:1. Po tej kolejce spadli oni na 7 miejsce w tabeli a kolejny mecz rozegrają u siebie. Tym razem zawodnicy z Czarnej sprawdzą aktualną formę LKS II Pisarowce.